kutahya-vinc-kiralama-mobil

Özgüven Vinç Kütahya Kiralık vinç hizmetleri; mobil teleskopik vinç kiralama gereksinimlerinizde her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mobil teleskopik vinçler hareketli olmaları sebebiyle istenilen her yere rahatlıkla götürülebilir ve her alanda verilen görevleri yerine getirebilirler.

Başta inşaat ve lojistik olmak üzere birçok alanda mobil vinçler kullanılmaktadır. Mobil vinçler hem zaman hemde iş gücü maliyetlerini yüksek oranlarda azaltmaktadır.

Günümüzde firmalar mobil vinçlerin ilk alım ve işletim maliyetlerinin yüksek olmaları nedeniyle vinç kiralama yoluna gitmektedir.Kütahya ve çevre illerde vinç kiralama hizmeti veren firmamız her türlü firmaya kiralık vinç konusunda çözüm ortağı olmaktadır.

Firmamızda kiralanan bütün araçların bakım, onarım ve düzenli denetimleri yapılmaktadır.

Özgüven vinç işletmesi olarak vinç işletme ve vinç kiralama için gerekli bütün belgelere eksiksiz sahip profesyonel bir firmayız. Ayrıca Özgüven Vinç Kiralama İşletmesi olarak iş güvenliğine gereken önemi itina ile göstermekte, kanun gereği gerekli olan iş güvenlik uzmanları ile birlikte çalışmaktayız.

Her işte olduğu gibi vinçlerle yapılan işlerinde bir takım tehlikeleri vardır. Vinç kiralamadan önce firmanın kaç yıldır bu sektörde olduğunu, firmanın gerekli çalışma belgelerini, çalıştığı iş güvenliği firmasını sorun.

Siz siz olun elinde hiçbir yasal belgesi bulunmayan, yasalara göre zorunlu olan iş güvenlik uzmanı bulundurmayan firmalarla çalışıp başınızı ağrıtmayın.

Mobil vinç kiralama ihtiyaçlarınızda irtibat numaralarımızdan arayıp bizden bilgi isteyebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız

0274 231 9888

0533 662 9955

0542 611 0119