kütahya en yakın çekici

Kütahya Çekici – 0533 662 99 55

Kütahya çekici hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat yardıma hazırız. Kütahya ili ve çevre illerde aracınızın arızalanması, kaza, v.b durumlarda bize telefon etmeniz yeterli. Kurtarıcı ekiplerimiz sizi bulunduğunuz durumdan kurtarmak için en kısa sürede aracınızın yanına gelecektir.

Aracınız saat kaç olursa olsun oto çekici araçlarımız ile çekilir ve sizin istediğiniz yere ulaştırılır. İsterseniz gece aracınızı oto çekici aracımız ile kapalı garajımızda muhafaza edip sabah erken saatlerde oto servisinize bırakıyoruz.

Kütahya çekici hizmeti aradığınızda Özgüven Vinç Kiralama ve Oto Kurtarıcı Şirketimiz ile sizlere her türlü desteği sağlamaktayız. Kütahya ilinde uzun yıllarca verdiğimiz çekici hizmetimiz bizim güvencemizdir. Kütahya çekici hizmetleri olarak aracınızın arıza yapması yada herhangi bir sebeple bulunduğu ortamdan kurtarılması işlemini işinin uzmanı ekiplerimizle yapıyoruz.

Oto kurtarma hizmeti uzmanlık isteyen bir iştir. Aracınızın Özgüven Vinç ve Oto Kurtarıcı ile uzman ellerde olduğuna emin olabilirsiniz. Kütahya en yakın çekici hizmetini veren firmamız size bir telefon kadar yakın.